Gościniec Hetman

Atrakcjeaktywny wypoczynek

Posiadamy własną trawiastą plażę z dużym pomostem. Usytuowana jest ona nad brzegiem jeziora Tałty. Do dyspozycji gości przygotowaliśmy parking, boisko do siatkówki plażowej i koszykówki oraz dwa miejsca na ognisko.


Dla dzieci jest nowy plac zabaw, domek na drzewie i piaskownica. Duża przestrzeń do biegania, grania w piłkę, jazdy na rowerze pozwoli na wspaniały wypoczynek także w czasie niepogody.


W trosce o uatrakcyjnienie pobytu wybudowaliśmy dla naszych gości prawdziwą saunę fińską opalaną drewnem. Sauna fińska w istotny sposób wpływa na organizm człowieka. W efekcie działania wysokiej temperatury dochodzi do obniżenia ciśnienia krwi, zwiększenia czynności serca oraz wymywania toksyn z wnętrza organizmu. Ponadto sauna relaksuje mięśnie i działa odstresowująco.


Dodatkowo, na świeżym powietrzu pod dachem zamontowaliśmy jaccuzi z gorącąwodą, w którym wspaniale można spędzić czas w nie tylko w zimowe popołudnia..


Gościniec Hetman jest również stanicą wędkarską. Naszym klientom oferujemy możliwość połowu na dwóch malowniczo położonych łowiskach ( jezioro Kuchenka i jezioro Miałkie). Oba jeziora są przez nas regularnie zarybiane. Istnieje możliwość wypożyczenia łodzi wiosłowych.


Dla rodziców najmłodszych dzieci mamy: łóżeczko turystyczne, nocnik i wanienkę, aby maluchy mogły w pełni korzystać z wakacyjnego wypoczynku, a ich opiekunowie nie musieli martwić się o spakowanie bagażu.

Aktywny wypoczynek

Zapraszamy do aktywnego wypoczynku na Mazurach wszystkich, którzy lubią wycieczki pieszo lub rowerem.

Dane do Mapy ©2021 Google
Dane do Mapy ©2021 Google
Ta strona nie może poprawnie wczytać Map Google.
Czy jesteś właścicielem tej witryny?